Knut Gruva oljemålning

165728

GRUVA, Knut (1902-1981): Stenbrottet i Halland, signerad och daterad Gruva -52, olja på duk, 39x55 cm

Konst, Måleri

Knut Gruva oljemålning

Budhistorik (4 bud)

593226
500
592731
450
592731
588284

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.