Kurt Lindon oljemålning

165726

LINDON, Kurt (född 1910): Sjöbod med båt, signerad Lindon, olja på duk, 20x23 cm

Konst, Måleri

Kurt Lindon oljemålning

Budhistorik (1 bud)

586454
2013-01-07 16:52:11

2013-01-14 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.