Orientmatta Täbriz

165725

ORIENTMATTA, Täbriz, ca 390x300 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta Täbriz

Budhistorik (4 bud)

596184
1 700
595783
1 600
592840
590588

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.