Bord i barockstil

165723

BORD, barockstil, höjd 79, 205x84 cm

Skador, slitage

Bord i barockstil

Budhistorik (9 bud)
593239
593217
1 600
593216
593214
950
593168
900

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.