Salongsgrupp i björk

165722

SALONGSGRUPP, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, bord, björk, soffans längd 180 cm

Skador, slitage

Salongsgrupp i björk

Budhistorik (23 bud)
593194
5 800
593192
5 600
593188
5 400
593190
5 400
593188
5 200

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.