Waldemar Lorentzon olja

165713

LORENTZON, Waldemar (1899-1984): "Parafras" Ravenna, signerad Lorentzon, 16/360, olja på duk, 23,5x24,5 cm

Konst, Måleri

Waldemar Lorentzon olja

Budhistorik (2 bud)

587108
500
586970

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.