Einar Jolin oljemålning

165712

JOLIN, Einar (1890-1976): "Cop efter Piero della Francesca", signerad och daterad Jolin 1951, olja på duk, 108x152 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (26 bud)
593261
11 500
593254
11 000
593013
10 500
593252
10 500
593013
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 124 EUR, 1 314 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.