Olof Hermelin oljemålning

165711

HERMELIN, Olof (1827-1913): Sommarkväll vid Lilla Värtan, signerad och daterad O. Hermelin 1908, olja på duk, 53x81 cm

Konst, Måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
592589
3 200
586881
586881
586540
1 300
586539
900

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.