Slagbord England

165707

SLAGBORD, 1700/1800-tal, England, mahogny, höjd 74, 140x97 cm

Slitage

Slagbord England

Budhistorik (25 bud)
599471
5 400
599470
5 200
599467
5 000
599465
4 800
599463
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.