Spegel

165705

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets senare del, höjd 148 cm

Bruksslitage

Speglar

Spegel
Budhistorik (15 bud)
592361
2 800
592357
2 600
592352
2 400
592327
592351

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.