Per Ekström oljemålning

165704

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Solnedgång, signerad P Ekström, olja på duk, 30x49 cm

Konst, Måleri

Per Ekström oljemålning

Budhistorik (25 bud)
592934
8 800
592695
8 600
592933
8 600
592695
8 400
592451
8 200

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.