Stolar och karmstolar

165695

STOLAR, 2 st, KARMSTOLAR, 2 st, 1800-tal, med intarsia, Holland/England

Skador och lagningar

Stolar och karmstolar

Budhistorik (17 bud)
599446
5 400
599445
5 200
599439
5 000
599442
5 000
599439
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.