Kinesiska vaser

165690

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, klobbrad dekor, höjd 27 cm

1 med nagg, en med omfattande skador

Orientaliskt, Porslin

Kinesiska vaser

Budhistorik (19 bud)
593228
1 700
592832
1 600
593227
1 600
592832
1 300
593224

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.