Skåp i mahogny

165688

SKÅP, lådinrett, mahogny, höjd 190, 74x55, nyckel finns

Slitage, smärre skador

Skåp i mahogny

Budhistorik (15 bud)
599127
5 600
599137
5 600
599127
5 400
599131
5 200
599127
5 000

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.