Gräddkanna silver

165680

GRÄDDKANNA, silver, svenska stämplar 1847, invändigt förgylld, höjd 17 cm, vikt 320 g

Foten med buckla

Silver

Gräddkanna silver

Budhistorik (9 bud)
585790
1 800
592871
1 700
585790
587379
585790
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.