Ljuskorna i förgylld brons

165679

LJUSKRONA, med glasplafond, för 12 ljus, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd 92 cm

Omarbetad

Belysning, Ljuskronor

Ljuskorna i förgylld brons

Budhistorik (6 bud)
599058
4 400
599371
4 200
599058
595831
1 900
592993

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.