Bordsur brons

165678

BORDSUR, rokokostil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 19 cm

Utbytt verk o urtavla

Klockor/Ur

Bordsur brons

Budhistorik (4 bud)

592823
591430
589536
500
588996

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.