Erland Cullberg oljemålning

165677

CULLBERG, Erland (1931-2011): Figurkomposition, signerad E C, olja på duk, 120x100 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
592252
5 000
592250
4 800
592251
4 800
592250
4 600
592249
4 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.