Jonas Bolin "Revy"

165661

TIDSKRIFTSHYLLA, Jonas Bohlin, formgiven 2001, "Revy", grå MDF/aluminium/mässing, 120x120 cm
PROVENIENS: Leo Burnett

Smärre ytskador

Jonas Bolin

Budhistorik (17 bud)
592690
591392
591392
1 800
592093
1 700
591392
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.