Reinhold Ljunggren litografier

165658

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Vinterfiskare", 1970, "Vinterfiskare på hemväg", 1978, signerade R. Ljunggren, 292/310 resp 264/310, litografi, 29x41 - 39x30 cm

Budhistorik (20 bud)
606949
2 600
606740
2 400
606730
606716
606728
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.