Reinhold Ljunggren litografi

165655

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterdag (Bryggarbron vinter", 1959, signerad R. Ljunggren, 67/310, litografi, 47,5x35 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (17 bud)
606257
607215
606257
607214
950
606257
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.