Reinhold Ljunggren litografi

165650

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinter Marek", 1978, signerad R. Ljunggren, 347/360, litografi, 46x72,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (8 bud)
604883
1 300
604983
604883
603751
603111

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.