Reinhold Ljunggren oljemålning

165646

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Bockösund, Trosa skärgård", signerad o daterad R. Ljunggren -44, olja på duk, 47x60 cm

Konst

Budhistorik (10 bud)
607194
16 000
607182
11 500
607160
11 000
607159
10 500
606862
10 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.