Reinhold Ljunggren

165645

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Uppdragna ekor, signerad R. Ljunggren, olja på pannå, 38x46 cm

Konst

Reinhold Ljunggren

Budhistorik (39 bud)
607193
20 000
607196
19 500
607193
17 000
607189
16 500
607185
16 000

Slutpris SEK:
20 000
1 954 EUR, 2 286 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.