CF Reuterswärd oljemålning

165642

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Yellow crescent enamel", signerad Reuterswärd, daterad a tergo -87, lackvarell på duk, 42x34 cm

Konst, Måleri

CF Reuterswärd oljemålning

Budhistorik (18 bud)
592412
4 800
592411
4 600
591701
4 400
592410
4 400
591701
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.