Roland Svensson litografi

165636

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och daterad okt-59, PT, färglitografi, 35x26,5 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik (7 bud)
592243
1 300
591884
592240
591884
591334
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.