Bo Hultén olja

165635

HULTÉN, Bo (född 1945): "Nattfjäril", signerad och daterad Bo Hultén 66, olja på duk, 38x46 cm

dukhål

Konst, Måleri

Bo Hultén olja

Budhistorik (17 bud)
591511
592660
591511
592657
950
591511
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.