Oljemålning J Duffield

165634

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben, signerad o daterad J Duffield 1887, olja på duk, 29x45 cm

Konst, Måleri

Oljemålning J Duffield

Budhistorik (11 bud)
591269
4 600
590794
4 400
589108
4 200
588479
587922
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.