Carl Gunne oljemålning

165633

GUNNE, Carl (1893-1979): Vid kusten, signerad Gunne, olja på duk, 38x92 cm

Konst, Måleri

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (4 bud)

587362
587361
850
587039
587038
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.