Pär Lindblad olja

165632

LINDBLAD, Pär (1907-1981): Stående kvinna, signerad Pär Lindblad, olja på duk, 39x21,5 cm

Konst, Måleri

Pär Lindblad olja

Budhistorik (4 bud)

593143
592537
600
588429
550
585680

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.