X:et litografi

165630

ERIXON, Sven x:et (1899-1970): "Vid kusten", signerad och daterad -45, 120/200, färglitografi, 49x74

X:et litografi
Budhistorik (17 bud)
591744
1 700
591683
1 600
591531
591564
591531

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.