Målning 1900-tal

165626

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Sydländskt landskap, signerad, olja på pannå, 39x29 cm

Konst, Måleri

Målning 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

592760
592577
592247

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.