Vitrinskåp mahogny

165619

VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft, med tre glasskivor, höjd 167,5, 94x43 cm, nyckel finns.

Smärre ytskador.

Vitrinskåp mahogny
Budhistorik (16 bud)
591479
1 800
590428
1 700
590133
1 600
590179
1 600
590133

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.