Vytautas Kasiulis färglitografi

165617

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Kyrkfönster, signerad Kasiulis, 67/200, färglitografi,
48x33 cm

Budhistorik (3 bud)

592339
591588
591486

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.