Elis Ryberg färglitografi

165615

RYBERG, Elis (1919-1985): "Skansen, Stockholm", signerad Elis Ryberg, 136/300, färglitografi, 48x57 cm

Elis Ryberg färglitografi
Budhistorik (1 bud)

587280
2013-01-08 14:19:11

2013-01-13 kl 22:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.