Bengt Fransson olja

165614

FRANSSON, Bengt (född 1935): Vy över Stadshuset - Stockholm, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 22x27 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Bengt Fransson olja

Budhistorik (27 bud)
592287
4 800
592258
4 600
592284
4 600
592258
4 400
592181
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.