Einar Norelius akvarell

165613

NORELIUS, Einar (1900-1984): Bygget, monogramsignerad EN -46, akvarell, 38x26 cm

Konst, Måleri

Einar Norelius akvarell

Budhistorik (29 bud)
592340
5 800
592335
5 600
592313
5 400
592320
5 400
592313
5 200

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.