Charles Sjöholm olja

165610

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Storstadsidyll, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 39x23 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (22 bud)
592336
1 700
592332
1 600
592321
592329
1 400
592321
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.