Oljemålning

165609

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Uppdragen eka i insjölandskap, signerad Holmberg, olja på duk, 62x56 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (80 bud)
592363
52 000
592355
50 000
592355
48 000
592353
46 000
592331
44 000

Slutpris SEK:
52 000
5 080 EUR, 5 944 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.