Tryggve Hermelin akvarell

165608

HERMELIN, Tryggve (1856-1951): Skogsväg, signerad och daterad Tryggve Hermelin, akvarell, 34x23 cm

Konst, Måleri

Tryggve Hermelin akvarell

Budhistorik

2013-01-13 kl 21:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.