Robert Högfeldt akvarell

165607

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Flirt, signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x32 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (9 bud)
586688
586513
586511
586475
586459
500

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.