Jean Skoglund oljemålning

165606

SKOGLUND, Jean (1908-1948): Vintermotiv, signerad och daterad Jean Skoglund -42, olja på duk, 61x 74 cm

Konst, Måleri

Jean Skoglund oljemålning

Budhistorik (14 bud)
592256
850
592175
592255
592175
750
592254
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.