Georg Lindström oljemålning

165604

LINDSTRÖM Georg (född 1912): Essomack: Hornsgatan 35 - Stockholm, signerad och daterad Georg Lindström, olja på pannå, 62x93 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (28 bud)
592091
5 400
591865
5 200
591910
5 000
591865
4 800
591762
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.