Bengt Fransson olja

165603

FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 22x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (6 bud)
592235
589989
1 400
589989
587045
586079
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.