Charles Sjöholm olja

165601

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Kolonilotter - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 29x39 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (15 bud)
592034
1 800
591297
1 700
592032
1 700
591297
1 600
587591

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.