Frans Timén oljemålning

165600

TIMÉN, Frans (1883-1968): Finnerödja järnvägsstation, signerad och daterad FransTimén 1933, olja på duk, 38x50 cm

Konst, Måleri

Frans Timén oljemålning

Budhistorik (32 bud)
592199
4 200
592192
592189
3 800
592182
3 600
592178
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.