Bengt Fransson olja

165596

FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (9 bud)
592128
1 900
591782
1 800
591782
1 600
590252
590252
1 400

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.