Skåp Karl Andersson&Söner

165595

SKÅP, skåp- och lådhurtsar, med bänkskiva i björk, rödlack med mässingsdetaljer, KA72, formgivna av Göran Malmvall, Karl Andersson&Söner; två undersskåp, höjd 86, 80x46, två överskåp, höjd 79, 80x35 cm samt en lådhurts och en hylla

Repor, skador

Ändringar/tillägg
Visas på begäran

Skåp Karl Andersson&Söner

Budhistorik (22 bud)
592943
5 800
592939
5 600
592937
5 400
592936
5 200
592932
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.