Skåp

165594

SKÅP, i vitlack, höjd 208, 80X27 cm

Slitage, skador

Skåp

Budhistorik (6 bud)
592947
550
592856
500
592944
450
592856
592824

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.