Charles Sjöholm olja

165591

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Vid stranden, signerad C Sjöholm, olja på duk, 49x60 cm

Konst, Måleri

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (9 bud)
592081
1 400
592005
1 300
591618
591617
591560

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.